Slevy pro zákazníky

Internetový obchod Levnedarecky.cz vždy pečuje o své zákazníky. Proto jsme pro Vás připravili mnoho slev, které můžete využívat při prvním i opakovaném nákupu na našich stránkách. Slevový kupón můžete využít vždy pouze jeden. Výjimka je tehdy, pokud jste registrovaný zákazník. V tomto případě se slevy sčítají. Jaké slevy Vám můžeme tedy nabídnou?


1. Všichni registrovaní zákazníci získají slevu 5%

Jediné co musíte udělat, aby jste tuto slevu získali, je zaregistrovat se na našich internetových stránkách. Pokaždé po přihlášení tak můžete využívat slevu 5% na veškerý sortiment (slevu nelze aplikovat na dopravu).

LD logo 

2. Sleva za hodnocení na Heureka.cz 7%

Pokud náš obchod doporučíte na internetových stránkách Heureka.cz, obdržíte po vyplnění dotazníku slevu ve Výši 7% na veškerý náš sortiment (slevu nelze uplatnit na dopravu). Dotazník obdržíte do 10ti dnů od vytvoření objednávky na našich stránkách.

overeno-zakazniky-heureka 

3. Slevy při opakovaném nákupu 7%

Při každém nákupu zákazník obdrží bloček, na kterém je sleva ve výši 7%. Tuto slevu může využít při každém nákupu na celý náš sortiment.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení