Gadgets

Co je vlastně gadgets?

Slovo gadgets se dá do Českého Jazyka přeložit jako ,,vychytané věcičky" nebo ,,udělátka". Označujeme tímto pojmem veškeré dárky v našem obchodě, které jsou jedinečné svou originalitou. Pod pojmem gadgets si můžeme představit vtipné, legrační dárečky, které jsou něčím netradiční, šokující a překvapující. Gadgets mohou zahrnovat ne jen humorné dárky, ale také erotické dárky, hračky pro děti, společenské hry, praktické dárky do domácnosti, zahrady či kanceláře nebo i dárky k počítači a na posilování.

Gadgets jsou dárečky určené pro každého, pro jakoukoliv věkovou kategorii, od dětí, rodičů až po seniory a dokonce i domácí mazlíčky. Gadgets jsou určené také pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Vybrat si lze dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám nebo svátkům. Dárky na párty, svatby nebo jen tak pro potěšení.

Gadgets jsou dárečky, které mají splnit Vaše očekávání. Aneb jak se i z jednoduchých praktických předmětů dokáže stát velmi netradiční dáreček s překvapením navíc. Mají svou charakteristickou funkci, díky níž je každý gadget svým způsobem originální.

Historie

Historie slova gadgets sahá až do 18. století a možná ještě dále, kdy byla pojmem gadgets označována jaderná bomba, testovaná v projektu Trinity. Název ,,bomba" se nesměl používat, jelikož byly obavy o vyzrazení nepřítele, a tak bylo vymyšleno krycí jméno ,,the gadget". Původ tohoto slova je ovšem sporný. Lze se domnívat, že původem mohla být společnost Gauthier & Cie, která se podílela na stavbě Sochy svobody. Společnost vytvořila malou napodobeninu, kterou nazvala právě ,,gadget". Dále se lze domnívat, že tento pojem byl již dříve používán v námořních kruzích a zlidověl po první světové válce. Další teorií o vzniku tohoto slova je odvozenina z francouzského slova ,,gâchette", kterým se označovaly různé druhy střelných zbraní. Také mohlo ovšem vzniknout odvozeninou francouzského slova ,,gagée", čímž se označoval malý nástroj nebo příslušenství.

Náš obchod

V dnešní době pojmem gadgets označujeme nevšední dárečky všeho druhu, a právě ty Vám můžeme nabídnout i v našem internetovém obchodě. S našimi gadgets si můžete oslavit svatého Valentýna, narozeniny, Vánoce nebo i maturitní zkoušku či promoci. S našimi gadgets si můžete uspořádat zábavné párty, oslavy, kolaudace nebo i romantický večer pro zamilované. Nabízíme Vám horké Novinky, ale i speciální dárky všeho druhu. Od alkoholových dárků a hraček pro děti, až po netradiční dárky pro pivaře a kvetoucí čaje. Potěšit levnými dárky můžete každého, na kom Vám záleží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení