Gadgets

Co je vlastně gadgets?

Slovo gadgets se dá do Českého Jazyka přeložit jako ,,vychytané věcičky" nebo ,,udělátka". Označujeme tímto pojmem veškeré dárky v našem obchodě, které jsou jedinečné svou originalitou. Pod pojmem gadgets si můžeme představit vtipné, legrační dárečky, které jsou něčím netradiční, šokující a překvapující. Gadgets mohou zahrnovat ne jen humorné dárky, ale také erotické dárky, hračky pro děti, společenské hry, praktické dárky do domácnosti, zahrady či kanceláře nebo i dárky k počítači a na posilování.

Gadgets jsou dárečky určené pro každého, pro jakoukoliv věkovou kategorii, od dětí, rodičů až po seniory a dokonce i domácí mazlíčky. Gadgets jsou určené také pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Vybrat si lze dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám nebo svátkům. Dárky na párty, svatby nebo jen tak pro potěšení.

Gadgets jsou dárečky, které mají splnit Vaše očekávání. Aneb jak se i z jednoduchých praktických předmětů dokáže stát velmi netradiční dáreček s překvapením navíc. Mají svou charakteristickou funkci, díky níž je každý gadget svým způsobem originální.

Historie

Historie slova gadgets sahá až do 18. století a možná ještě dále, kdy byla pojmem gadgets označována jaderná bomba, testovaná v projektu Trinity. Název ,,bomba" se nesměl používat, jelikož byly obavy o vyzrazení nepřítele, a tak bylo vymyšleno krycí jméno ,,the gadget". Původ tohoto slova je ovšem sporný. Lze se domnívat, že původem mohla být společnost Gauthier & Cie, která se podílela na stavbě Sochy svobody. Společnost vytvořila malou napodobeninu, kterou nazvala právě ,,gadget". Dále se lze domnívat, že tento pojem byl již dříve používán v námořních kruzích a zlidověl po první světové válce. Další teorií o vzniku tohoto slova je odvozenina z francouzského slova ,,gâchette", kterým se označovaly různé druhy střelných zbraní. Také mohlo ovšem vzniknout odvozeninou francouzského slova ,,gagée", čímž se označoval malý nástroj nebo příslušenství.

Náš obchod

V dnešní době pojmem gadgets označujeme nevšední dárečky všeho druhu, a právě ty Vám můžeme nabídnout i v našem internetovém obchodě. S našimi gadgets si můžete oslavit svatého Valentýna, narozeniny, Vánoce nebo i maturitní zkoušku či promoci. S našimi gadgets si můžete uspořádat zábavné párty, oslavy, kolaudace nebo i romantický večer pro zamilované. Nabízíme Vám horké Novinky, ale i speciální dárky všeho druhu. Od alkoholových dárků a hraček pro děti, až po netradiční dárky pro pivaře a kvetoucí čaje. Potěšit levnými dárky můžete každého, na kom Vám záleží.