Certifikáty a ověření

Ověřeno zákazníky - Heureka.cz

Náš internetový obchod jsme přihlásili do projektu Ověřeno zákazníky na Heureka.cz. Heureka.cz se zaměřuje na hodnocení internetových obchodů od dodací lhůty, přes přehlednost obchodu, až po kvalitu komunikace. Můžeme se pyšnit certifikátem "Ověřeno zákazníky", který jsme získali díky recenzí od našich spokojených zákazníků.Ov%C4%9B%C5%99eno%20z%C3%A1kazn%C3%ADky%202015

Ověřeno zákazníky - Zbozi.cz

Patříte mezi lidi, kteří si ověřují e-shop, kde nakupují? Náš e-shop levnedarecky.cz si můžete ověřit na zbozi.cz z pohledu našich zákazníků. 

Zbozi-cz

Prověřený e-shop Zásilkovna.cz

Pokud jste ještě doposud služeb Zásilkovny nevyužili, protože jste např. měli pochybnosti o kvalitě jejích služeb, určitě se nebojte ji vyzkoušet – Zásilkovna je 100% spolehlivá a máte-li její výdejní místo blízko, rozhodně se Vám vyplatíZasilkovna_overeny_eshopNa nás se můžete spolehnout

Již se nemusíte bát nakupovat přes internet. Každoročně dostáváme ocenění spolehlivé firmy na portálu zivefirmy.cz. Zde najdete nejen kontakty na naší firmu, ale také se můžete dozvědět mnoho informací o naší společnosti.

spol.firma_2012-2spolehliva-firma-2013_250zivefirmy_2014spolehliva-firma-2015

 

Ochrana životního prostředí

Naše společnost plní povinnosti osoby, která uvádí na trh nebo do oběhu obaly, uzavřením smlouvy o zajištění zpětného odběru a využití odpadu z obalů podle zákona o obalech s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s., kde je evidována pod klientským číslem F00140222. Na webových stránkách www.ekokom.cz jsou k dispozici podrobné informace o třídění, odvozu a využití obalů jako druhotných surovin.