Poštovné / Doprava

Ceny platebních metod a doručení

Typ platby Cena
Převodem na bankovní účet 0 Kč
Hotově 0 Kč
GoPay - online platby 0 Kč
Dobírka 20 Kč

 

Dopravce v ČR Služba Cena
Česká pošta Balík do ruky 79,- Kč
Česká pošta Balík na poštu 75,- Kč
Česká pošta Balík do balikovny 55,- Kč
PPL Kurýr 90,- Kč
Wedo Kurýr 75,- Kč
Uloženka Výdejní místa 55,- Kč
Zásilkovna Výdejní místa 45,- Kč

 

Dopravce v SR Služba Cena
PPL Kurýr 5,5 €
Zásilkovna Výdejní místa 2,5 €
Wedo Kurýr  3,3 €
Dobírka   1 €Způsoby dopravy a plateb:

Zasilkovna (Z-Point)

Expedice probíhá každý pracovní den. Na výdejních místech je zboží připraveno do dvou pracovních dnů. Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem. Doprava zdarma od 800 Kč

PPL

Kompletní informace o doručení či stavu vaší zásilky naleznete v den přijetí emailu "Zásilka expedována" po 19:00. Kompletní informace je možno získat dvěma způsoby: Online na stránkách www.ppl.cz na hlavní stránce pod logem PPL "SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY", kde je nutno zadat číslo zásilky, které Vám přijde v den expedování zásilky. Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte PPL na telefonní lince 225 331 500. Pro sledování je nutné znát číslo balíku, které obdržíte na Vámi zadaný email při tvoření objednávky. Doprava zdarma od 1500 Kč.

Před doručením Vám PPL zašle sms i email.

Reklamace služeb: 

Při převzetí zkontrolujte zásilku zda-li není viditelně poškozená. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez viditelných poškození. Pokud je obal viditelně poškozen, sdělte tuto skutečnost řidiči od PPL. Pokud zjistíte, že obsah doručené zásilky je poškozený až po převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

IN TIME

Kompletní informace o doručení či stavu vaší zásilky naleznete v den přijetí emailu "Zásilka expedována". Kompletní informace pro sledování zásilky najdete zde.  Pro sledování je nutné znát číslo balíku, které obdržíte na Vámi zadaný email. Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte In Time  na telefonní lince každý den od 8 - 18 hod. +420 246 092 912. Pokud Vám nevyhovuje čas doručení, rádi Vám zanechají balík na nejbližším výdejním místě. Zde je mapa výdejních míst - Doprava zdarma od 1000 Kč.

Před doručením Vám In Time  zašle sms i email.

Reklamace služeb: 

Při převzetí zkontrolujte zásilku zda-li není viditelně poškozená. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez viditelných poškození. Pokud je obal viditelně poškozen, sdělte tuto skutečnost řidiči od In Time a sepište protokol o poškozené zásilce. Pokud zjistíte, že obsah doručené zásilky je poškozený až po převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 1 pracovního dne. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

Česká Pošta

Kompletní informace o doručení či stavu vaší zásilky naleznete v den přijetí emailu "Zásilka expedována" po 19:00. Kompletní informace je možno získat dvěma způsoby: Online na stránkách www.cpost.cz v sekci Sledování Zásilek (Track & Trace) ZDE, kde je nutno zadat číslo zásilky, které Vám přijde v den expedování zásilky. Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte bezplatnou telefonní linku 800 177 889. Pro sledování je nutné znát číslo balíku, které obdržíte na Vám zadaný email při tvoření objednávky. Doprava zdarma od 1000 Kč.

O průběhu putování zásilky jste rovněž informováni skrze SMS. (platí pouze u Balíku do Ruky)

Doporučené psaní od české pošty má pevně stanovené rozměry. Výška zboží je maximálně 5 cm.

Reklamace poštovních služeb:

Doporučujeme kontrolu zásilky ihned při jeho převzetí. Rozbalujte balík přímo na poště popř. před řidičem, který je povinen vyčkat na Vaše stvrzení, že je zásilky v pořádku. Reklamaci vyřizujte ihned na poště popř. s řidičem České Pošty. Rovněž je zapotřebí informovat nás Tým LevnéDárečky.cz skrze email info@levnedarecky.cz. 

 

 

 

 

 

Osobní odběr - Havířov

Osobní odběry na pobočce v Havířově, které slouží pouze jako výdejní místo.
Výdejní místo se nachází v budově COOP TUTY v prvním patře.

Vyjádření firmy Jelínek & syn, s.r.o.:

Osobní odběr je pozastaven. Můžete si vybrat jiného dopravce nebo objednávku ponechat zde a vyzvednout později.

Jelínek & syn, s.r.o.
Kapitána Jasioka 1362/15a
Havířov, 73564

Otevírací doba:
Po–Pá 07:30–15:30

Jasiok  

Jak nás rychle najit ? 

Umístění výdejního místa:

Trasa z města - nemocnice, globus, za zastávkou rovně, cca 270m jedná se o budovu COOP TUTY sídlíme v prvním patře.

Dostupnost autem:

Trasa od kruhového objezdu -  v prostřední suché vedle prodejny aut značky Fiat. Směr do města, cca po 300m Veterinárni klinika, cca po dalších 300m křižovatka na té se dáte do leva, cca 270m jedná se o budovu COOP TUTY sídlíme v prvním patře..

Dostupnost MHD:

Brzy bude doplněno