Vrácení zboží-old

Nejste se zbožím spokojeni? Nesplňuje zboží Vaše očekávání? Žádný problém.
Je to velmi prosté, zboží zašlete zpátky a my Vám vrátíme peníze.

Jak mám postupovat?

  1. Vyplňte formulář níže na stránce.
  2. Potvrzení formuláře Vám přijde na email a z přílohy ho vytiskněte a společně s kopií faktury vložte do balíčku se zbožím k vrácení.
  3. Balíček obsahující BOD 2. zašlete v původním obalu a stavu na adresu naší firmy: Jelínek & syn,s.r.o., Kapitána Jasioka 1362/15a, 735 64 Havířov.
  4. Pokud by jste měli zájem, můžeme Vám vystavit asistenta na zásilkovnu, pomocí něhož by jste mohli zaslat zboží zpět k nám. Jedná se o jednu z nejlevnějších doprav za 45,- Kč, kterou nabízíme našim zákazníkům. Při podání nebudete nic platit, částka bude následně stržena z dobropisu. V případě Vašeho zájmu o asistenta zaškrtněte ve formuláři níže a my Vám následně pošleme veškeré instrukce k zaslání zásilky.
  5. Upozornění: Na originální obal zboží nic nelepte ani nepište, jelikož by se produkt znehodnotil.
  6. Po přijetí zásilky proběhne kontrola zboží a následně poté Vám budou zaslány peníze na Váš bankovní účet.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

V případě, že jste si objednali více produktu, není nutné, abyste vraceli celou objednávku. Můžete vrátit jen ty produkty, se kterými nejste spokojeni.
Pokud zboží ještě nebylo vyexpedováno, je možné od smlouvy odstoupit telefonicky či emailem.
Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno, porušeno, je viditelné opotřebené nebo z hygienických důvodů výrobku.
Zboží, na které chcete uplatnit nárok k odstoupení od kupní smlouvy, neposílejte na dobírku.

  1. V případě, že k uzavření kupní smlouvy dojde pomocí prostředků komunikace na dálku, tedy například pomocí internetového obchodu, má kupující dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu a to do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Objednávka přitom nesmí být uzavřena na IČO.
  2. Zákonná 14 denní lhůta pro vrácení zboží nabývá platnosti následující den po převzetí zboží. Pokud si tedy v našem obchodu objednáte zboží například ve čtvrtek a v pátek si jej převezmete, 14 denní lhůta nabývá účinku v sobotu a trvá 14 následujících kalendářních (nikoliv pracovních!) dní. Pokud konec této lhůty případně na svátek či víkend, je jako její poslední den platnosti brán následující pracovní den.
  3. Pokud se rozhodnete využít 14 denní lhůty pro vrácení zboží, je třeba o této skutečnosti (nejlépe písemně) informovat prodávajícího nejpozději poslední den této lhůty - v případě zaslání rozhodnutí poštou je nutné, aby dopis byl odeslán prodávajícímu nejpozději poslední den 14 denní lhůty pro vrácení zboží. Odstoupení je také možné zaslat e-mailem viz formulář níže.
  4. Zakoupené zboží je po odstoupení od smlouvy nutné vrátit co nejdříve, tedy bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Zásilky na dobírku nepřebíráme. 

FORMULÁŘ PRO VRACENÍ ZBOŽÍ:

Jméno a příjmení: *

Adresa (ulice, ČP, PSČ, město): *  
Telefon: *
E-mail: *
Názvy výrobků: *
Číslo faktury: *
Číslo objednávky: *
Číslo bankovního účtu: * /

 

Důvod vrácení zboží: 
 
Asistent zásilkovna: *